Młody mieszkaniec Lublina uciekł z koleżanką z ośrodka wychowawczego w Sopocie

Zaginął 16-letni Mateusz Okroy-Nagel z Lublina | fot. Fundacja Itaka

Od ponad tygodnia trwają poszukiwania 16-letniego Mateusza Seweryna Okroy-Nagel z Lublina. Chłopak uciekł z koleżanką z ośrodka wychowawczego w Sopocie.

Do zaginięcia doszło 5 sierpnia. Młody mieszkaniec Lublina uciekł z koleżanką z ośrodka wychowawczego w Sopocie. Chłopak ma 16 lat, 190 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym jest charakterystyczny pieprzyk na czole.

W dniu zaginięcia Mateusz był ubrany w czarną bluzę z kapturem, niebieskie spodenki, zielonoszare buty sportowe.

Wszystkie osoby, które mają informacje ws. zaginionego, proszone są o telefoniczny kontakt z Fundacją Itaka pod numerem 116 000 lub najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer 112.4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Okroy-Nagel eeee co ???? ten kogiel-mogiel to jakieś nazwisko ? widać że jakiś patus 16 lat prawie 2 metry wysokości i już w poprawczakach przesiaduje jak panisko. Jak to mówią wysoki do nieba i głupi jak trzeba

  2. Po co szukać patologii może jakieś dopalacze wciągnął i zdycha gdzieś w pustostanie .