Coraz bliżej otwarcia nowej restauracji nad Zalewem Zemborzyckim. Będzie tu serwowana kuchnia kaukaska

Chisza nad zalewem
Chisza nad zalewem | fot. Dominik Wąsik

Dobiegają końca prace nad budową nowej restauracji na polanie przy Zalewie Zemborzyckim. Lokal z tarasem widokowym będzie funkcjonował przez cały rok. Kucharze będą tu serwować dania kuchni kaukaskiej. To już druga restauracja pod tym szyldem w Lublinie.

Chisza nad zalewem

Kaukaska uczta nad Zalewem Zemborzyckim – tak o nowej restauracji nad Zalewem Zemborzyckim mówi jej właściciel. Inwestorem jest właściciel restauracji Chisza mieszczącej się przy ul. Świętoduskiej w centrum Lublina. Chisza nad zalewem, bo tak nazywa się nowa restauracja, będzie serwowała dania kuchni kaukaskiej. Wiadomo, że do ich przygotowywania będzie wykorzystywany grill.

Zobacz także: Właściciel popularnej restauracji buduje nowy lokal przy Zalewie Zemborzyckim. Miał działać tylko sezonowo, będzie jednak całoroczny

Prace związane z budową restauracji na zielonej polanie dobiegają końca. Obecnie skupiają się głównie na wykończeniu budynku z zewnątrz, montażu wyposażeniu wnętrza, oraz innych elementów. Na dachu restauracji powstał taras widokowy o powierzchni 150 metrów kwadratowych. Taras znajduje się na wysokości 8 metrów i rozpościera się z niego widok nad zalew i polanę.

Obok restauracji przygotowano dla najmłodszych plac zabaw.

Kiedy otwarcie?

Wszystko wskazuje na to, że otwarcie już w najbliższym czasie. Właściciel restauracji przekazał, że otwarcie nastąpi, gdy wyjdzie prawdziwe słońce i zrobi się ciepło. Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.

ZDJĘCIA

Chisza nad zalewem
Chisza nad zalewem | fot. Dominik Wąsik
Chisza nad zalewem
Chisza nad zalewem | fot. Dominik Wąsik
Chisza nad zalewem
Chisza nad zalewem | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.