Orlen obniża ceny paliw na majówkę. Kierowcy zaoszczędzą nawet 40 groszy na litrze! Start promocji od 26 kwietnia

Stacja paliw PKN Orlen
Stacja paliw PKN Orlen | fot. Dominik Wąsik

Już piątku 26 kwietnia rusza majówkowa promocja na stacjach paliw Orlen. Uczestnicy programu Orlen VITAY mogą zatankować paliwo taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny aż o 40 groszy. Z rabatów na ładowanie skorzystają także użytkownicy pojazdów elektrycznych.

Orlen promocja na majówkę

Promocja paliw na stacjach Orlen potrwa od piątku 26 kwietnia do niedzieli 5 maja, do godz. 23:59. W tym czasie kierowcy mogą uzyskać rabat na paliwa podczas dwóch tankowań. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie, co dają łączny limit promocyjnego paliwa 100 litrów.

Z promocji Orlenu na majówkę mogą skorzystać wszyscy użytkownicy programu VITAY, zarejestrowani w aplikacji Orlen VITAY lub posiadający plastikową kartę VITAY. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy jej uczestnik otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA).

Na dodatkową zniżkę mogą liczyć użytkownicy programu VITAY, którzy posiadają również Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na każdym zatankowanym litrze w ramach promocji. Za zakup paliwa z rabatem będzie można otrzymać paragon lub fakturę.

Z promocyjnej oferty w majówkę będą mogli skorzystać także posiadacze pojazdów elektrycznych. Rozpocznie się ona 1 maja o północy i potrwa do 5 maja, do godz. 23.59. W tym czasie każdy użytkownik aplikacji Orlen Charge będzie mógł naładować pojazd z 10 proc. rabatem na wszystkich stacjach Orlen i punktach ładowania Energi z Grupy Orlen. Obecnie aplikację Orlen Charge posiada już ponad 70 tysięcy użytkowników.

Zobacz także: Ceny paliw w Lublinie: PB95, PB98, ON, LPG. Tu zatankujesz najtaniej

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Gdzie jest obiecane przez ekipe Tuska paliwo po 5,19? Kiedy obnizy ceny skoro sam mowil, ze wie jak to zrobic i obiecywal ze to zrobi?!? Znowu rudy oklamal i oszukal ludzi!!