Nowa Biedronka w Świdniku. Będzie to już 6. sklep popularnej sieci w tym mieście. Poznaliśmy lokalizację

Sklep Biedronka
Sklep Biedronka | materiały prasowe Biedronka

W Świdniku, jak ustaliliśmy, powstanie kolejna Biedronka. Będzie to już szósty sklep tej sieci handlowej w tym mieście. Gdzie tym razem klientom ma być „po drodze” na zakupy?

Nowa Biedronka w Świdniku

Do Starostwa Powiatowego w Świdniku wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę budynku handlowo-usługowego na działce w pobliżu skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Drewnianą, w bezpośrednim sąsiedztwie ROD „Ikar”.

O wydanie pozwolenia stara się spółka z Lublina – ADMK. W rozmowie z przedstawicielem firmy dowiedzieliśmy się, że w tym miejscu jest planowana budowa sklepu sieci Biedronka. Na terenie inwestycji znajdzie się również 50 miejsc parkingowych.

Lokalizacja nowej Biedronki przy al. Jana Pawła II w Świdniku
Lokalizacja nowej Biedronki przy al. Jana Pawła II w Świdniku | fot. geoportal2.pl

Jak nas zapewniono, otwarcie Biedronki przy al. Jana Pawła II w Świdniku jest planowane jeszcze w tym roku. Jeśli wszystko pójdzie z przyjętym harmonogramem, klienci pierwsze zakupy zrobią tu przed świętami Bożego Narodzenia.

Będzie to już 6. sklep sieci Biedronka w Świdniku. Pozostałe mieszczą się przy: ul. Kosynierów 2, ul. Wyszyńskiego 22, ul. Skarżyńskiego 1, ul. Piaseckiej 10 i al. Armii Krajowej 22.

Zobacz także: Koło Lublina Biedronka buduje nowy sklep. Sieć chce podbić małe miejscowości [ZDJĘCIA]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.