Koło Lublina Biedronka buduje nowy sklep. Sieć chce podbić małe miejscowości [ZDJĘCIA]

Nowa Biedronka w Konopnicy przy ul. Pietrzakowizna
Nowa Biedronka w Konopnicy przy ul. Pietrzakowizna | fot. Dominik Wąsik

Biedronka stawia na kolejną miejscowość koło Lublina, gdzie otworzy swój kolejny sklep. Budowa jest już w zaawansowanym etapie. Otwarcie jeszcze w tym roku.

Kolejna Biedronka koło Lublina

Biedronka w ostatnim czasie zmieniła strategię i stawia również na rozwój w mniejszych miejscowościach. Chce w tym segmencie konkurować z królem tego rynku, siecią sklepów Dino. Podobną strategię ma również lubelska sieć sklepów Stokrotka.

W przypadku okolic Lublina w ostatnim czasie Biedronka otworzyła swój sklep w Stasinie w gminie Konopnica. Tam sklep sąsiaduje bezpośrednio ze stacją paliw BP. Biedronka pod Lublinem ma swój sklep również w Świdniku przy ul. Piaseckiej.

Najnowsza Biedronka powstaje w Konopnicy (pogranicze z miejscowościami Lipniak i Uniszowice) na przedłużeniu ul. Wojciechowskiej. Budowa przy ul. Pietrzakowizna jest już zaawansowana, a otwarcie sklepu nastąpi prawdopodobnie latem. Obecnie sieć rekrutuje pracowników do tej lokalizacji.

Inwestorem jest lubelski deweloper TBV.

ZDJĘCIA

Budowa Biedronki w Konopnicy
Budowa Biedronki w Konopnicy | fot. Dominik Wąsik
Budowa Biedronki w Konopnicy
Budowa Biedronki w Konopnicy | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.