Tania sobota w Lidlu 17.09 22. Co w promocji w sobotę 17 września?

Tania sobota w Lidlu. Co w promocji w sobotę?
Tania sobota w Lidlu. Co w promocji w sobotę? | fot. Dominik Wąsik

Tania sobota w Lidlu 17.09 22. Jakie promocje w Lidlu 17 września w ramach cotygodniowej akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”? W swojej ofercie sieć ma masę promocji i wyjątkowych okazji. Aktualna gazetka promocyjna Lidl.

Tania sobota w Lidlu 17.09. Co w promocji?

W sobotę 17 września w ramach cotygodniowej akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu” wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją Tania sobota w Lidlu 17.09 22?

W sobotę 17.09 w Lidlu w promocji jest mango premium w cenie 9,99 zł/kgjaja ściółkowe Złota Kurka roz. M i L 10 szt. – drugi produkt 40 proc. taniej, ser gouda w plastrach Pilos 300 g w cenie 6,65 zł/opak. przy zakupie 2.

Kliknij link, aby zobaczyć aktualną gazetkę promocyjną w Lidlu: https://spottedlublin.pl/lidl-najnowsza-gazetka-od-czwartku-15-wrzesnia-promocje-w-lidlu-15-09-17-09/

Informacje o firmie Lidl

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje w przybliżeniu 11.550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800. 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.