Tania sobota w Lidlu 25.03.2023 – oferta. Co w promocji w sobotę 25 marca?

Tania sobota w Lidlu. Co w promocji w sobotę?
Tania sobota w Lidlu. Co w promocji w sobotę? | fot. Dominik Wąsik

Tania sobota w Lidlu 25.03.2023. Jakie promocje w Lidlu 25 marca w ramach cotygodniowej akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”? W swojej ofercie sieć ma masę promocji i wyjątkowych okazji. Aktualna gazetka promocyjna Lidl.

Tania sobota w Lidlu 25.03 – oferta. Co w promocji?

W sobotę 25 marca w ramach cotygodniowej akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu” wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją Tania sobota w Lidlu 25.03 23?

Nazwa produktuCena promocyjna
Łopatka wieprzowa10,99 zł/kg (limit 4 kg na paragon)
Kawa ziarnista Barista Crema lub Espresso 1 kg34,99 zł/opak. przy zakupie 2 z kuponem w aplikacji Lidl Plus
Pomarańcze deserowe3,39 zł/kg

Nowe promocje w Lidlu

„Obserwując rosnącą inflację oraz sytuację ekonomiczną wielu rodzin, uruchomiliśmy nowe promocje, dzięki którym klienci zaoszczędzą co miesiąc jeszcze więcej. Do dotychczasowych stałych akcji – Lidlowe ceny, Tania Sobota w Lidlu oraz kuponów w aplikacji Lidl Plus – dodaliśmy nowe akcje, w ramach których kupimy produkty w niskich cenach” – mówi Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska.

Wśród nowych akcji promocyjnych w Lidlu są:

  • wielkie obniżki cen mięsa,
  • wielkie obniżki cen warzyw i owoców,
  • gratisowe środy przy zakupach z aplikacją Lidl Plus (jeszcze więcej kuponów w aplikacji).

Informacje o firmie Lidl

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje w przybliżeniu 11.550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800. 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Produkty w gratisowe środy są niedostępne w sprzedaży.Pozostaje tylko lakoniczne tłumaczenie o zwiększonym zapotrzebowaniu.”Powiadomimy kierownictwo sklepu…. itd. itd.”