Tania sobota w Lidlu 25.05 24 – oferta. Co w promocji 25 maja?

Tania sobota w Lidlu. Co w promocji w sobotę?
Tania sobota w Lidlu. Co w promocji w sobotę? | fot. Dominik Wąsik

Tania sobota w Lidlu 25.05 24. Jakie promocje w Lidlu 25 maja w ramach akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”? W swojej ofercie sieć ma masę promocji i wyjątkowych okazji. Aktualna gazetka promocyjna Lidl.

Tania sobota w Lidlu 25.05 24 – oferta. Co w promocji?

W sobotę 25 maja w ramach cotygodniowej akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu” wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją Tania sobota w Lidlu 25.05 24?

Nazwa produktuCena promocyjna
Listę produktów w promocji poznamy w czwartek, 23 maja

Reklama Tania sobota w Lidlu

Nowe promocje w Lidlu

„Obserwując rosnącą inflację oraz sytuację ekonomiczną wielu rodzin, uruchomiliśmy nowe promocje, dzięki którym klienci zaoszczędzą co miesiąc jeszcze więcej. Do dotychczasowych stałych akcji – Lidlowe ceny, Tania Sobota w Lidlu oraz kuponów w aplikacji Lidl Plus – dodaliśmy nowe akcje, w ramach których kupimy produkty w niskich cenach” – mówi Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska.

Wśród nowych akcji promocyjnych w Lidlu są:

 • wielkie obniżki cen mięsa,
 • wielkie obniżki cen warzyw i owoców,
 • gratisowe środy przy zakupach z aplikacją Lidl Plus (jeszcze więcej kuponów w aplikacji).

Informacje o firmie Lidl

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje w przybliżeniu 11.550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.

Powiązane tematy: tania sobota w lidlu jutro, lidl sobota promocje, co jest w promocji w sobotę w lidlu

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Produkty w gratisowe środy są niedostępne w sprzedaży.Pozostaje tylko lakoniczne tłumaczenie o zwiększonym zapotrzebowaniu.”Powiadomimy kierownictwo sklepu…. itd. itd.”

 2. Aplikacja dla ludzi starszych to wielkie utrudnienie i klopot a tym samym niedostepnosc do promocji

 3. Korzystam regularnie z promocji gratysowych śród, innych promocji oraz ze zdrapek ,karuzel oraz innych okazji typu 1+1,2+1itp. Bardzo jestem zadowolony z robionych zakupów. Tadeusz

 4. Starsze osoby, mieszkające blisko Lidla i robiące stale zakupy w tym sklepie pozbawieni są możliwości skorzystania z promocji. Dużo z nich ma aplikację Lidla, ale aktywowanie kuponu to wielka pomyłka

 5. Bardzo podobają mi się promocje typu 2+1. Proponuję wprowadzić nowe promocje . Np. kupisz 20 sz. masła dostaniesz w promocji 10. Albo 10 opakowań kiełbasy 3 gratis. Będą z tego BARDZO zadowolone osoby samotne. Zrobią sobie zaopatrzenie na wiele miesięcy. Jaka to dla nich będzie oszczędność

 6. WSPIERAM TYLKO POLSKIE FIRMY!
  MALE SKLEPIKI I NIE WYOBRAZAM SOBIE KUPOWAC MIESA CZY WARZYW W TYCH MOLOCHACH!
  MOGA RKZDAWAC NAWET ZA DARMO I TAK POJDE DO SPRAWDZONYCH DOBRYCH POLSKICH SKLEPÓW.
  UBOLEWAM NAD GŁUPOTĄ POLAKÓW BO NISZCZĄ SWOJ KRAJ I SWOJE ZDROWIE.