Nowa restauracja w Lublinie. Tutaj zasmakujesz włoskiej kultury Aperitivo

Bombardino Aperitivo
PARTNER SERWISU

Pod koniec października w Lublinie otworzy się restauracja, w której będzie panować włoska kultura Aperitivo. Postanowiliśmy zajrzeć do środka Bombardino Aperitivo, które mieści się w centrum miasta.

Cały sens włoskiej kultury Aperitivio tkwi w towarzystwie i spędzaniu tego czasu w gronie przyjaciół. Kiedy zbliża się pora wieczorowa ludzie wychodzą na spotkania z przyjaciółmi lub ze znajomymi. Rozmawiają, żartują, relaksują się, ale przede wszystkim cieszą się chwilą odpoczynku po dniu pracy. W Polsce bardzo popularne są wieczorne wyjścia na piwo z przyjaciółmi. Czas na nowy scenariusz 🙂

Słowo Aperitivio wywodzi się od starołacińskiego aperire, co oznacza przygotować, otworzyć się. Aperitivo, to moment dnia, kiedy pijesz napój, który przygotowuje nasz żołądek na posiłek, pobudza apetyt. Właśnie dlatego pije się go przed każdym ważnym posiłkiem, którym może być lunch czy kolacja.

Bombardino Aperitivio

Bombardino Aperitivo to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Lublina. Będzie to miejsce, w którym najważniejsze jest celebrowanie chwil i błogi wypoczynek, a to wszystko przy filiżance najlepszej pod słońcem kawy i z talerzem wypełnionym po brzegi doskonałym jedzeniem. Tutaj znajdziesz też szeroki wybór cocktaili, które będziesz mógł spożywać w gronie najbliższych znajomych, podczas wieczornych spotkań zajadając się wyśmienitymi przekąskami.

Szefowie kuchni zaserwują nam smaki całego świata. W ofercie restauracji znajdziemy bogatą ofertę śniadań, lunchów, obiadów czy kolacji. Tutaj też skosztujemy deserów z własnej pracowni cukierniczej czy wypijemy kawę przygotowaną przez profesjonalnego baristę.

Ciekawostą będzie to, że o konkretnych godzinach do wybranego cocktailu otrzymamy przystawki antipasti, które we Włoszech podaje się przed głównym posiłkiem.

Jako rąbek tajemnicy możemy Ci wyjawić, że otwarcie Bombardino Aperitivo nastąpi już w sobotę, 27 października. Tego dnia w lokalu, który mieście się przy ul. Narutowicza 19 będzie czekało na Ciebie i Twoich znajomych wiele niespodzianek.

Reszta pozostaje tajemnicą… Więcej szczegółów na temat otwarcia i samego lokalu znajdziesz na stronie Facebook www.facebook.com/BombardinoAperitivo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.