Kawa w McDonalds za 6 zł! Wróciła popularna promocja na małe i średnie kawy. Oto szczegóły 2024

McDonalds kawa za 6 zł - promocja
McDonalds kawa za 6 zł - promocja | fot. Dominik Wąsik

Kawa w McDonalds ponownie za 6 zł! Do restauracji pod złotymi łukami wróciła popularna promocja na małe i średnie kawy. Do kiedy obowiązuje promocja na kawę i jakie rodzaje są nią objęte? Przedstawiamy szczegół promocji na kawę w McDonalds.

McDonalds kawa za 6 zł

Do restauracji McDonalds wróciła promocja „Dobre dni dobrej kawy”, dzięki której klienci za małą lub średnią kawę zapłacą tylko 6 zł. Promocja obowiązuje od 6 maja 2024. Do wyboru mamy: kawę czarną, kawę z mlekiem, cappucino, espresso, double espresso, cafe latte i flat white.

Lista kaw w promocji McDonalds za 6 zł:

  • kawa czarna 190 ml i 270 ml
  • kawa z mlekiem 190 ml i 270 ml
  • espresso 30 ml i 60 ml (podwójne espresso)
  • café latte 200 ml i 300 ml
  • cappuccino 200 ml i 300 ml
  • flat white 200 ml i 300 ml

Promocją objęte są kawy również w wersjach: z napojem owsianym, mlekiem bez laktozy oraz bezkofeinowej.

Zobacz także: Cennik McDonald 2024. Ile kosztuje? Menu i ceny

Promocja na kawę obowiązuje przez cały czas otwarcia restauracji: menu śniadaniowe, menu klasyczne i menu nocne. Promocja nie obowiązuje przy zakupach w ramach usługi McDelivery.

W promocji uczestniczą wszystkie restauracje McDonald’s oraz kawiarnie McCafe w Polsce, z wyjątkiem zlokalizowanych na terenie Lotniska Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Do kiedy promocja na kawę za 6 zł w McDonalds?

Promocja na kawę za 6 zł w McDonalds obowiązuje do 9 czerwca 2024.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.