Śmiertelnie pobili mężczyznę. Wcześniej razem pili alkohol. Zostali zatrzymani

Policjanci zatrzymali sprawców śmiertelnego pobicia 60-latka | fot. KMP Biała Podlaska
PARTNER SERWISU

Sąd zdecydował o areszcie wobec 45-latka i jego 50-letniej znajomej, którzy podejrzani są o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 60-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Dyżurny Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim otrzymał zgłoszenie, że w jednej z kamienic znalezione zostało ciało 60-letniego mieszkańca miasta.

Mężczyzna posiadał widoczne obrażenia ciała. Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia oraz osoby mogące brać w nim udział.

Do sprawy zatrzymany został 45-latek oraz jego 50-letnia znajoma. Policjanci ustalili, że w nocy z poniedziałku na wtorek przebywali razem z innymi osobami w mieszkaniu 60-latka, gdzie spożywali alkohol. Tam doszło do kłótni, a następnie pobicia.

W piątek Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec obydwojga środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Mężczyzna odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż już wcześniej odbywał karę za podobne przestępstwo. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą do lat 10 pozbawienia wolności, a w przypadku recydywy do 15 lat.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.