Na Węglinie powstanie galeria handlowa? Interbud sprzedaje nieruchomości

PARTNER SERWISU

Lubelska spółka Interbud-Lublin sprzedaje trzy nieruchomości na terenie parku handlowego na Węglinie, o łącznej powierzchni ok. 6,28 ha. Ma tam powstać obiekt handlowy.

 

W dniu wczorajszym spółka Interbud-Lublin poinformowała o zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży trzech nieruchomości gruntowych zlokalizowanych przy ul. Jana Pawła II oraz Al. Kraśnickiej w Lublinie (teren parku handlowego na Węglinie).

 

Umowa przedwstępna została podpisana w dniu 11 października 2017 roku. Przedmiotem umowy są nieruchomości gruntowe oznaczonych jako nieruchomość A1 o powierzchni 2,78 ha, nieruchomość B1 o powierzchni ok. 2,32 ha, nieruchomość C1 o powierzchni ok. 1,18 ha., o łącznej powierzchni ok. 6,28 ha. Wartość umowy wynosi ok. 29 mln zł.

 

Z komunikatu wynika, że kupującym jest „krajowy podmiot prowadzący działalność w branży budowlanej”. Spółka na tą chwilę nie chce ujawnić kto stoi po drugiej stronie.

 

Park handlowy Węglin

Na działce zlokalizowanej między Jana Pawła II i al. Kraśnicką znajdziemy takie obiekty handlowe jak m.in. Selgros, Agata Meble, Bricoman, restaurację McDonald’s czy powstający drugi sklep sieci Decathlon. Znajdziemy tu także biurowiec G5.

 

Czytaj także: Na Węglinie powstanie park handlowy

 

Przypomnijmy, że spółka Interbud-Lublin planowała kiedyś budowę centrum handlowego Ilumina Park na tej działce (ok. 15 ha). Ostatecznie, zdecydowano się na postawienie kilku mniejszych obiektów.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.