Konkurent Pepco i Action otwiera swój pierwszy sklep w Lublinie. Poznaliśmy lokalizację i datę otwarcia [ZDJĘCIA]

Woolworth w Galerii Olimp
Woolworth w Galerii Olimp | fot. Dominik Wąsik

Od dłuższego czasu było wiadomo, że niemiecka sieć Woolworth planuje otworzyć swój pierwszy sklep w Lublinie. Niepewna była jedynie lokalizacja. W końcu przedsiębiorstwo wybrało dogodne miejsce. To druga z największych galerii handlowych w Lublinie. Znamy datę otwarcia sklepu Woolworth.

Nowa sieć sklepów w Lublinie – to niemiecki Woolworth

Pod koniec kwietnia 2024 r. niemiecka sieć dyskontów Woolworth osiągnęła kamień milowy na drodze do realizacji ambitnego celu ekspansji, otwierając swój 20. sklep w Polsce, w Katowicach. Marka pojawiła się w Polsce w 2023 r. w kilku największych miastach m.in. Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Zielonej Górze i Opolu.

Otwarcie sklepu w Lublinie było więc kwestią czasu. Dotychczas sklep Woolworth w województwie lubelskim był dostępny w Puławach. Już wiadomo, że niemiecki Woolworth otworzy swój pierwszy sklep w Lublinie. Woolworth dołączy do grona najemców Galerii Olimp. Zajmie duży lokal po sklepie Go Sport na pierwszym piętrze w „starej” części galerii.

„Nasza koncepcja sprzedaży detalicznej odnosi sukcesy, a baza klientów stale rośnie. Coraz więcej osób docenia naszą korzystną ofertę i korzysta z atrakcyjnego stosunku ceny do jakości” – szczyci się sieć Woolworth.

Oferta Woolworth jest porównywalna do oferty takich sieci jak Pepco, Action, Tedi czy KiK. Sklepy tej sieci oferują wybór artykułów gospodarstwa domowego, tekstyliów, dekoracji, elektroniki, artykułów papierniczych, zabawek oraz odzieży dla całej rodziny. W Woolworth można znaleźć także ubrania, walizki, torebki, słodycze, zabawki dla dzieci, artykuły dla zwierząt, przedmioty codziennego użytku oraz artykuły sezonowe.

Woolworth w Lublinie – kiedy otwarcie?

Pierwszy sklep w Lublinie otworzy się w Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy 34. Planowany termin to 16 maja 2024 roku. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10-21.

ZDJĘCIA

Woolworth w Galerii Olimp
Woolworth w Galerii Olimp | fot. Dominik Wąsik
Woolworth w Galerii Olimp
Woolworth w Galerii Olimp | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.