Na Węglinie powstanie park handlowy

retail park

Park handlowy, który powstaje u zbiegu al. Kraśnickiej i ul. Gęsiej już ujrzał światło dziennie. Wiadomo już, jak ma wyglądać. Inwestorem jest lubelska firma Interbud-Lublin.

 

Interbud-Lublin S.A. który jest właścicielem terenu inwestycyjnego przy ul. Gęsiej zdradził szczegóły dotyczące zagospodarowania terenu Parku Handlowego.

 

Obok działającej już hali Selgros, powstaną sklepy takich marek, jak Bricoman, Decathlon oraz Agata Meble. Obok tych obiektów po sąsiedzku powstanie ogromy park handlowy o powierzchni 13 tys. mkw, w którym będzie miejsce dla dziesięciu najemców. Większość powierzchni w tym budynku jest już zarezerwowana.

 

– Lublin jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce i cieszymy się, że możemy się do tego przyczynić – informuje Wiceprezes Interbud-Lublin S.A. Krzysztof Jaworski który odpowiada za całą inwestycję Parku Handlowego.

 

Za projekt „Retail Park” odpowiada Pracownia Stelmach i Partnerzy, która jest znana projektów kilku lubelskich obiektów. Projektowali m.in. galerię Tarasy Zamkowe czy Felicity. Za realizację odpowiada inwestor firma Interbud-Lublin.

 

W Retail Parku znajdzie się branża odzieżowa, spożywcza, farmaceutyczna, RTV i AGD oraz szereg lokali usługowych – wymienia Prezes Zarządu Interbud – Lublin S.A. Jednym słowem wszystko, czego potrzebują mieszkańcy nowych osiedli, a jak wiemy jest ich w tym rejonie coraz więcej.

 

Przy al. Kraśnickiej trwa budowa dróg i pierwszych obiektów handlowych.

widok_logo
materiały inwestora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.