Startuje letnia edycja biegów City Trail. Ostatnie godziny zapisów internetowych

PARTNER SERWISU

Lublin zapoczątkuje cykl letnich biegów City Trail onTour. Elektroniczne zapisy do lubelskiego biegu trwają do końca dzisiejszego dnia.

 

Lublin, Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu. Pierwsza impreza zaplanowana jest na 17 lipca nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie (okolice Kempingu Dąbrowa).

 

Zapisy przez internet na każdą imprezę kończą się zawsze na 4 dni przed zawodami, a więc dla Lublina potrwają do końca dnia, w czwartek – 13 lipca. Lista startowa będzie otwarta także w dniu zawodów – o ile nie wyczerpie się limit miejsc. Ten wynosi 500 osób na lokalizację.

 

Na listach startowych jest łącznie ponad 2800 dorosłych i blisko 800 dzieci. – Największa frekwencja zapowiada się w Bydgoszczy, Poznaniu i właśnie w Lublinie, gdzie opłaconych jest już ponad 360 dorosłych i blisko 70 dzieci – mówi Justyna Grzywaczewska, PR manager City Trail.

 

Opłata startowa za jeden bieg to 29 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 39 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 7,5 lub 10 zł.

 

Start biegu głównego na 5 km odbędzie się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m do 2km.

 

Więcej informacji znajduje się na www.ontour.citytrail.pl.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.