Wesołe miasteczko przyjechało do Lublina. Do kiedy? Jakie atrakcje? Cennik

Wesołe miasteczko na błoniach pod Zamkiem w Lublinie
Wesołe miasteczko na błoniach pod Zamkiem w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Karuzele, autodromy, karuzela, pontony wodne i booster. Atrakcje te od majówki zapewnia wesołe miasteczko zlokalizowane nieopodal Zamku. Można skorzystać łącznie z 13 atrakcji.

Wesołe miasteczko Lublin 2022

Wesołe miasteczko rozmieściło się przy al. Unii Lubelskiej, w pobliżu parkingu Targu pod Zamkiem. Z atrakcji lunaparku mieszkańcy mogą korzystać od weekendu majowego. Wesołe miasteczko czynne będzie do końca maja. Cena biletu różni się w zależności od atrakcji. Ceny zaczynają się od 12 zł za osobę, a kończą na 30 zł/os.

Najodważniejsi mogą się wybrać na booster, który posyła śmiałków kilkadziesiąt metrów nad ziemię, sprawiając że świat kręci się im wokół głowy. Gdy ramię o długości 40 metrów nabiera prędkości i zaczynamy odczuwać przeciążenie sięgające 3,4G robi się ekscytująco.

Istnieje kilka atrakcji, które kojarzy każda osoba odwiedzająca wesołe miasteczko. Należą do nich na przykład diabelski młyn (koło młyńskie), z którego możemy podziwiać panoramę Lublina, czy kolejka górska. Jednak największym zainteresowaniem dzieci (a czasami także rodziców) są popularne samochodziki, czyli autodrom.

Cennik atrakcji Wesołe Miasteczko Lublin 2022

Booster – 30 zł/osoba

Extreme – 20 zł/osoba

Autodrom – 20 zł/2 osoby

Panorama Wheel – 20 zł/osoba

Fear Factory – 12 zł/osoba

Pontony Wodne – 12 zł/2 osoby

Spider Man – 15 zł/osoba

Mini Scooter – 15 zł/2 osoby

Speed – kolejka – 15 zł/osoba

Plac Zabaw – 15 zł/osoba

Karuzela Dziecięca – 12 zł/osoba

Łabędzie – 12 zł/osoba

Kolejka Aladyn – 12 zł/osoba

wesołe miasteczko diabelski młyn booster
Wesołe miasteczko na błoniach pod Zamkiem w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Rychło w czas redakcja się obudziła, te wesołe miasteczko już od ponad tygodnia tam stoi