Leszek Bartnicki prezesem Motoru Lublin do końca sezonu

Leszek Bartnicki, prezes Motoru Lublin | fot. Dominik Wąsik

Prezes Motoru Lublin, Leszek Bartnicki, który po przegranym meczu z Wisłą Sandomierz (0:1) podał się do dymisji, nadal będzie pełnił swoją funkcję. To decyzja rady nadzorczej klubu.

– Informujemy, iż na dzisiejszym posiedzeniu Rady Nadzorczej klubu Motor Lublin S.A., członkowie Rady zobowiązali Prezesa Zarządu Leszka Bartnickiego do pełnienia swojej funkcji do końca rozgrywek sezonu piłkarskiego 2017/2018. Szczegółowa analiza pracy Zarządu w bieżącym sezonie zostanie dokonana po jego zakończeniu – czytamy w wydanym w poniedziałek przez klub oświadczeniu.

Bartnicki podał się do dymisji po przegranym meczu, który oddalił Motor od awansu do II ligi. Lublinianie przegrali z Wisłą Sandomierz 0:1.

W najbliższym spotkaniu (środa, 30 maja) piłkarze Motoru Lublin zmierzą się z Wólczanką Wólka Pełkińska.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.