KULturalia Lublin 2024. Wystąpią: Anna Wyszkoni, Myslovitz, Zakopower i Krzysztof Cugowski [BILETY]

Poznaliśmy szczegóły tegorocznych KULturaliów w Lublinie
Poznaliśmy szczegóły tegorocznych KULturaliów w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Już za trzy tygodnia, w dniach 17-19 maja, odbędzie się 50. jubileuszowa edycja KULturaliów. Na scenie zlokalizowanej na Kampusie na Poczekajce wystąpią: Anna Wyszkoni, Myslovitz, Zakopower i Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. Ruszyła sprzedaż biletów. Szczegóły poniżej.

KULturalia 2024 w Lublinie

Tegoroczne KULturalia będą ostatnie z cyklu tegorocznych imprez organizowanych w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Impreza odbędzie się w dniach 17-19 maja w zupełnie nowej lokalizacji. Studenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego organizują tegoroczne koncerty i atrakcje towarzyszące na terenie Kampusu na Poczekajce, obok Szpitala Wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej.

„Wszystkie koncerty będą odbywały się na Kampusie na Poczekajce, tam, gdzie obecnie funkcjonuje Wydział Medyczny KUL. Jest tu ogromna przestrzeń, znajdują się też akademiki i obiekty sportowe. Przestrzeń jest naprawdę doskonała do tego, żeby świetnie zorganizować i przede wszystkim spędzić czas wśród zieleni na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim” – mówi prof. Beata Piskorska, prorektorka ds. studentów, doktorantów i rozwoju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie.

Na tegorocznych KULturaliach w Lublinie wystąpią: Anna Wyszkoni, Myslovitz, Zakopower i Krzysztof Cugowski. Są to artyści, którzy wystąpią pierwszego i drugiego dnia imprezy. W tych dniach koncerty są biletowa, a sprzedaż biletów właśnie ruszyła za pośrednictwem strony biletomat.pl. Ceny biletów na KULturalia prezentujemy poniżej.

  • Bilet jednodniowy normalny – 40 zł
  • Bilet jednodniowy ulgowy – 30 zł
  • Karnet 2-dniowy normalny – 70 zł
  • Karnet 2-dniowy ulgowy – 50 zł

Zobacz także: Juwenalia Lublin 2024. Tylko u nas pełna lista artystów [KTO WYSTĄPI, BILETY]

Oprócz koncertów organizatorzy planują również wydarzenia towarzyszące. W niedzielę 19 maja odbędzie się bezpłatny dzień piknikowy wraz z niespodziankowymi koncertami dla studentów, absolwentów, pracowników i mieszkańców Lublina. Jednak na ten moment nie ujawniono artystów, którzy wystąpią w tym dniu.

Organizatorzy każdego dnia imprezy spodziewają się ok. 5 tys. osób.

KULturalia Lublin 2024 – Kto wystąpi i o której godzinie?

PIĄTEK, 17 MAJA 2024

  • Anna Wyszkoni
  • Zakopower

SOBOTA, 18 MAJA 2024

  • Myslovitz
  • Krzysztof Cugowski wraz z Zespołem Mistrzów

NIEDZIELA, 19 MAJA 2024

  • Brak informacji

Na ten moment organizatorzy KULturaliów nie ujawniają godzin występów poszczególnych artystów.

Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2024 – KONCERTY:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.