Darmowe bilety na piątkowy mecz żużlowego Motoru Lublin ze Stalą Gorzów. Są one ukryte w różnych miejscach

Voucher na mecz Orlen Oil Motoru Lublin z e-but.pl Stalą Gorzów
Voucher na mecz Orlen Oil Motoru Lublin z e-but.pl Stalą Gorzów | fot. Paweł Paweł

Orlen Oil Motor Lublin wystartował z niecodzienną akcją skierowaną do kibiców, którym nie udało się kupić biletów na mecz w Lublinie. W tym sezonie przed każdym meczem będzie można dostać bilet całkowicie za darmo. Szczegóły akcji poniżej.

„Znajdź się na stadionie” – darmowe bilety na mecze żużlowe Motoru

Mowa o akcji „Znajdź się na stadionie”. W tym sezonie rozgrywek PGE Ekstraligi przed każdym meczem domowym klub Orlen Oil Motoru Lublin będzie rozdawał bilety w postaci vouchera, który następnie należy wymienić na dwuosobowy bilet w RaceOffice przy parku maszyn stadionu żużlowego.

Zobacz także: Stadion żużlowy w Lublinie ze zmienioną nazwą. Jest nowy sponsor tytularny

Rozdawanie biletów przybierze formę zabawy połączonej z aktywnością. Przed każdym meczem hostessy Motoru Lublin będą ukrywać vouchery w różnych częściach Lublina. Na stronie klubu na Facebooku są umieszczenia rolki z podpowiedziami, gdzie dany voucher został ukryty.

Akcja została zapoczątkowana właśnie dziś (18.04). Mieszkańcy Lublina mają możliwość zgarnąć podwójne bilety na piątkowe (19.04) spotkanie Orlen Oil Motoru Lublin z e-but.pl Stalą Gorzów.

Pierwszy bilet został ukryty w Zaułku Hartwigów na Starym Mieście. Już po kilku minutach od wrzucenia nagrania bilet znalazł nowego właściciela. Tym szczęśliwcem był pan Paweł, który pochwalił się w komentarzu pod nagraniem zdjęciem znalezionego vouchera.

Aby znaleźć wskazówkę, gdzie zostały ukryte kolejne bilety, warto śledzić profil Motoru na Facebooku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.