Napis MOTOR z krzesełek na Arenie Lublina do zmiany

Krzesełka na stadionie Arena Lublin utworzą napis MOTOR
Krzesełka na stadionie Arena Lublin utworzą napis MOTOR | fot. Krzysztof Komorski

W październiku 2023 r. na trybunach stadionu Motoru Lublin pojawił się napis z żółtych krzesełek MOTOR. Już wtedy kibice zwrócili uwagę, że brakuje białego akcentu. Wkrótce ma to się zmienić.

Modyfikują napis MOTOR na trybunach Areny Lublin

W ubiegłym roku przeprowadzono prace mające na celu zwiększenie identyfikacji piłkarskiego Motoru ze stadionem Arena Lublin. Na parkingu przed stadionem stanął kontenerowy sklep kibica, a na trybunach pojawił się długo wyczekiwany napis MOTOR, który został zasponsorowany przez jednego ze sponsorów klubu.

Kibice od razu zwrócili uwagę, że w napisie MOTOR brakuje białego akcentu klubowych barw. Jedną z propozycji było przemalowanie krzesełek tworzących literę „T” na biało. Już wiadomo, że kolor biały zostanie w inny sposób wkomponowany w obecny napis na trybunach.

O tym pisaliśmy tu: Napis MOTOR na stadionie Arena Lublin już gotowy. Brakuje jeszcze białego koloru. „Akcent na pewno się pojawi” [ZDJĘCIA]

„Białe krzesełka uzupełniające napis MOTOR na wschodniej trybunie stadionu Arena Lublin zostały zamówione. Zamówienie jest w trakcie realizacji. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziecie mogli cieszyć się napisem w pełnych barwach i dalej z ogromną energią kibicować Motorowi w walce o Ekstraklasę” – poinformował zarządca stadionu, MOSiR.

Przedstawiono również projekt wdrożenia koloru białego. Białe krzesełka pozwolą uzyskać efekt napisu 3D podczas widoku z góry. Poniżej wizualizacja.

Zobacz także: Goncalo Feio po odejściu z Motoru Lublin długo nie był bez pracy. Teraz poprowadzi klub z Ekstraklasy

Napis MOTOR na trybunach Areny Lublin z wykorzystaniem koloru białego
Napis MOTOR na trybunach Areny Lublin z wykorzystaniem koloru białego | fot. Arena Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.