Ważne informacje dla kibiców żużla. Chodzi o dzisiejszy mecz Motoru Lublin ze Stalą Gorzów

Kibic trzymający w ręce szalik żużlowego Motoru Lublin
Kibic trzymający w ręce szalik żużlowego Motoru Lublin | fot. Orlen Oil Motor Lublin

Kilka cennych wskazówek dla kibiców wybierających się na dzisiejszy mecz Orlen Oil Motoru Lublin z ebut.pl Stalą Gorzów przekazał lubelski klub. Szczegóły poniżej.

Ważna zmiana dla kibiców

W piątek 19 kwietnia od godz. 20:30 na stadionie Best Auto Arena przy Al. Zygmuntowskich Orlen Oil Motor Lublin podejmie gości z Gorzowa Wielkopolskiego – ebut.pl Stal Gorzów. Klub z Lublina podał garść ważnych informacji dla kibiców wybierających się na dzisiejszy mecz.

Na mecz będzie można wejść wyłącznie z aktywnym biletem w formacie EVENTIM.Pass, który trzeba otworzyć w aplikacji EVENTIM PL. Na to wydarzenie nie ma fizycznych biletów, a zrzuty ekranu lub nagrania nie będą akceptowane. Kod QR zostanie wygenerowany o 16:30.

„Jeśli zamówiłeś kilka biletów, dobrym pomysłem jest przekazanie pozostałych swoim towarzyszom, ale nie jest to obowiązkowe – możecie wejść wszyscy razem i okazać bilety na jednym smartfonie. Przekazanie biletów można wykonać za pomocą przycisku PRZEKAŻ, który jest dostępny przy każdym bilecie” – informuje klub.

Bramy na stadion dla osób posiadających karnety zostaną otworzone 2 godziny przed rozpoczęciem meczu – o godz. 18:30. Pozostałe osoby zaczną być wpuszczane 1,5 godziny przed spotkaniem – o godz. 19:00. Początek spotkania o godz. 20:30.

Zobacz także: Stadion żużlowy w Lublinie ze zmienioną nazwą. Jest nowy sponsor tytularny

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.