MOSiR zamawia białe siedziska na trybuny stadionu Arena Lublin

Publiczność na meczu Motoru Lublin na stadionie Arena Lublin
Publiczność na meczu Motoru Lublin na stadionie Arena Lublin | fot. Bartosz Jarocha

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie ogłosił przetarg na dostawę białych siedzisk na trybuny stadionu Arena Lublin. Będą one uzupełnieniem utworzonego w ubiegłym roku napisu MOTOR z żółtych siedzisk.

Napis MOTOR w klubowych barwach na Arenie Lublin

Przypomnijmy, że w październiku 2023 r. na trybunie stadionu Arena Lublin pojawił się utworzony z żółtych siedzisk napis MOTOR. Kibice od razu zwrócili uwagę, że brakuje jeszcze białego akcentu klubowych barw. Wtedy władze miejskiej spółki i klubu zapewniły, że biały kolor zostanie wkomponowany w obecny napis.

Na początku kwietnia informowaliśmy, że napis z siedzisk MOTOR na stadionie zostanie zmieniony. Wtedy na profilu miejskiego stadionu pojawiła się wizualizacja projektu wkomponowania koloru białego. Białe krzesełka pozwolą uzyskać efekt napisu 3D podczas widoku z góry. Poniżej wizualizacja.

Napis MOTOR na trybunach Areny Lublin z wykorzystaniem koloru białego
Napis MOTOR na trybunach Areny Lublin z wykorzystaniem koloru białego | fot. Arena Lublin

MOSiR szuka firmy, która dostarczy i zamontuje białe siedziska

Na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie został ogłoszony przetarg na dostawę i montaż 180 siedzisk stadionowych na trybunie Areny Lublin. Wyłoniony wykonawca będzie miał maksymalnie 12 tygodni od podpisania umowy na realizację zamówienia.

W specyfikacji zamówienia uwzględniono konkretną barwę koloru białego siedzisk oraz samą firmę siedzisk – Sigma. MOSiR czeka na oferty zainteresowanych realizacja zamówienia firm do 9 maja.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.