Kolejny obiekt na Słonecznym Wrotkowie zamknięty. Ktoś zwymiotował do basenu

Baseny na Słonecznym Wrotkowie | fot. MOSiR
PARTNER SERWISU

Kolejna atrakcja na Słonecznym Wrotkowie została zamknięta do odwołania. Tym razem ktoś zwymiotował do basenu. Trzeba przefiltrować wodę.

 

Czwartek chyba nie należał do zbytnio udanych dla Słonecznego Wrotkowa. Jednego dnia zarządca obiektu – MOSiR – został zmuszony wyłączyć z użytku dwie atrakcje. Mowa tu o wodnym placu zabaw i jednym z basenów.

 

Czytaj także: Ktoś zanieczyścił wodę na Słonecznym Wrotkowie

 

– Ktoś w czwartek po 16:00 zwymiotował do dolnego, dużego basenu i też go zamknięto. Słoneczny Wrotków działa bez wodnego placu zabaw i jednego basenu, a ceny te same – pisze do redakcji czytelniczka Katarzyna.

 

Dla klientów Słonecznego Wrotkowa dostępne są pozostałe atrakcje.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. coraz gorzej funkcjonuje ten obiekt, na zjeżdżalniach widać rdzę, na placu zabaw trawa jest zmieszana z kamieniami, nie ma w zasadzie trawnika nikt o to nie dba – małe dzieci rozcinają nogi na tych kamieniach , wedle uznania zamykają ciągle wcześniej obiekt niż jest to przewidziane w harmonogramie obiektu. Szkoda bo jest tu potencjał, na koniec dodam że przydała by się jeszcze 1 zjeżdżalnia, większa od tych które są, bo kolejki są bardzo długie.

  2. Tylko zarządca nie potrafi obniżyć ceny biletów Dzisiaj pytałam panią przy kasie czy są jakieś zniżki z powodu tego ze wodny płac zabaw jest zamnkiety a praktycznie tylko ten mnie najbardziej interesuje bo przychodzę z małymi dziećmi – odpowiedz brzmiała NIE ponieważ szef się nie zgadza Jak będzie tylko jeden basen czynny to szef się zgogxi????????