W tym tygodniu zajęcia Aqua Fitness się nie odbędą. Wszystko przez zawody pływackie [SZCZEGÓŁY]

Zajęcia Aqua Fitness w Aqua Lublin
Zajęcia Aqua Fitness w Aqua Lublin | fot. AQUA DREAM Fitness Lublin

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie informuje, że do końca tego tygodnia zaplanowane zajęcia Aqua Fitness się nie odbędą. Wszystko przez organizowane zawody pływackie. Szczegóły poniżej.

Aqua Lublin. Odwołane zajęcia Aqua Fitness

Lublin po raz czwarty będzie gospodarzem najważniejszej imprezy pływackiej roku w naszym kraju. To właśnie w tym tygodniu (25-28 kwietnia 2024 r.) odbędzie się rywalizacja o zwycięstwo w ramach Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu.

Oprócz zmagań o medale, najlepsi będą rywalizować również o kwalifikację na igrzyska olimpijskie i mistrzostwa Europy, a młodzi pływacy powalczą o miejsce w kadrze na mistrzostwa Europy juniorów i wielomecze.

W związku z organizacją Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców zajęcia AQUA Fitness zostają odwołane:

  • AQUA Lublin – zajęcia sprzętowe w dniach 22-28 kwietnia 2024 r.
  • Strefa H2O – zajęcia w dniach 25-26 kwietnia 2024 r.

Zobacz także: Baseny w Lublinie. Oto cennik i godziny otwarcia [LISTA MIEJSC]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.