Ktoś zanieczyścił wodę na Słonecznym Wrotkowie

słoneczny wrotków zalew zemborzycki lublin
Słoneczny Wrotków | fot. MOSiR

Jeden z klientów zanieczyścił wodę na Słonecznym Wrotkowie. Do odwołania został zamknięty wodny plac zabaw – jedna z atrakcji Słonecznego Wrotkowa.

 

Od czwartku wodny plac zabaw na Słonecznym Wrotkowie został zamknięty aż do odwołania. Powód? Woda została zanieczyszczona. Poinformował o tym zarządca obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na swoim profilu facebook’owym.

 

– Z przykrością stwierdzamy, że jeden z naszych gości nie potrafił zachować podstawowych zasad higieny – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy. Musimy teraz wyczyścić całą instalację.

 

Czytaj także: Kolejny obiekt na Słonecznym Wrotkowie zamknięty. Ktoś zwymiotował do basenu

 

Pozostałe atrakcje na Słonecznym Wrotkowie są czynne.

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Byłam dzisiaj tj. 10.08 po południu to do dolnego basenu ktoś zwymiotował i też zamknięty !!! Więcej frytek i zapiekanek zamawiajcie i chlup do wody !!!