Kolejny dzień bez egzaminów w WORD

WORD LUBLIN EGZAMIN
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wtorek jest już drugim dniem, kiedy to w WORD Lublin nie przeprowadza egzaminów na prawo jazdy. Wszystko przez awarię systemu.

Przypomnimy, że do awarii systemu teleinformatycznego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie doszło w poniedziałkowy poranek. W związku z tym WORD musiał odwołać w tym dniu wszystkie egzaminy teoretyczne i praktyczne na prawo jazdy. Było ich zaplanowanych ok. 100.

Mimo starań informatyków nie udało się naprawić systemu na czas. Wtorek jest kolejnym dniem, kiedy to WORD Lublin nie jest w stanie przeprowadzić egzaminów na prawo jazdy. Odwołanych zostało blisko 200 egzaminów.

Na miejscu pracują informatycy z Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Niestety nie udało im się na chwilę obecną zlokalizować problemu. Na własną rękę wymieniamy cały serwer – mówi Artur Banaszkiewicz, zastępca dyrektora WORD Lublin.

– W związku z powyższym osoby, które miały zaplanowane egzaminy w dniu 15.05.2018r., prosimy o kontakt w najbliższych dniach z Biurem Obsługi Klienta celem wyznaczenia ponownego terminu – czytamy w komunikacie wystosowanym przez WORD Lublin.

W pozostałych WORD system działa normalnie.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.