Mieszkańcy skarżą się na wyłączone lampy uliczne. Nie świecą, bo ktoś ukradł elementy ich wyposażenia

Okradziony słup lampy ulicznej
Okradziony słup lampy ulicznej | fot. czytelnik Jacek

Mieszkańcy Konstantynowa wyrażają swoje niezadowolenie. Chodzi o oświetlenie uliczne, które w kilku miejscach nie działa. Okazuje się, że sprawcą tego zajścia jest złodziej.

Ktoś okradł lampy uliczne

Do tej sytuacji doszło przed kilkoma dniami na terenie dzielnicy Konstantynów w Lublinie. Mieszkańcy martwią się o swoje bezpieczeństwo. Nieznany sprawca okradł w taki sam sposób trzy latarnie przy jednej z ulic. Dostał się do komory rewizyjnej słupa i ukradł elementy ich wyposażenia, przez którego brak teraz nie świecą.

„Okradzione słupy oświetleniowe z nieosłoniętymi przewodami. Co miał w głowie złodziej, kradnąc to coś, pewnie za kilkadziesiąt złotych… przecież jakieś dziecko może tych przewodów dotknąć i może nawet zginąć” – komentuje czytelnik Jacek.

O sprawie poinformujemy Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.