Trudnił się handlem narkotykami w Lublinie. 31-letni obcokrajowiec wpadł dzięki anonimowej informacji

31-letni obywatel Armenii zatrzymany za handel narkotykami
31-letni obywatel Armenii zatrzymany za handel narkotykami | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina zatrzymali 31-letniego obywatela Armenii, który posiadał narkotyki i handlował nimi. Zatrzymanie mężczyzny było możliwe tylko dzięki anonimowej informacji, którą otrzymali mundurowi.

Armeńczyk handlował narkotykami w Lublinie

Anonimową informację o obcokrajowcu zajmującym się handlem narkotykami otrzymali policjanci z Lublina. Sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze z wydziału narkotykowego miejskiej komendy. Operacyjni po sprawdzeniu informacji zaplanowali przeszukanie w jednej z lubelskich dzielnic. Do realizacji przy wsparciu kryminalnych przystąpili w poniedziałek, 6 maja.

„W trakcie przeszukania lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, klefedron oraz amfetaminę. Łącznie po zważeniu i wstępnym zbadaniu okazało się, że to blisko 5 kilogramów narkotyków. W sprawie zatrzymany został 31-letni obywatel Armenii” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na Tatarach nie ma zatrzymań choć chandlują j ćpają praktycznie oficjalnie nawet w pobliżu komisariatu pewnie policja ma odsyp 😁