Dzień Dziecka Challenge z gwiazdami Internetu w SKENDE Shopping

Otwarcie placów zabaw w Skende Shopping | mat. nadesłane

Od 1 do 3 czerwca strefy zabawy i wypoczynku przy centrum handlowym SKENDE Shopping zamienią się w prawdziwą, sportową arenę, na której konkurować będą ze sobą dzieci i młodzież.

Dzień Dziecka Challenge odbędzie się na nowo otwartych strefach zabawy i wypoczynku przed budynkiem centrum handlowego. Plac zabaw zlokalizowany jest w pobliżu pasażu zewnętrznego (wejście od strony Alei Spółdzielczości Pracy), natomiast tor rowerowy i park do ćwiczeń w pobliżu wejścia do SKENDE Shopping od ulicy Kupieckiej. Wstęp do stref zabawy i wypoczynku jest bezpłatny.

Znani youtuberzy

Sportowe rywalizacje podczas wydarzenia poprowadzą znani idole młodego pokolenia: 1 czerwca będzie to Littlemooonster96 i Dominik Rupiński; 2 czerwca – Adam Zdrójkowski i Marcin Dubiel, 3 czerwca – Stuu Games i Danny Ferreri.

W ciągu jednego dnia rozegranych zostanie kilka konkurencji sprawnościowych, m.in. konkurs na najlepszy trick na deskorolce lub pokonanie toru przeszkód na czas. Będzie też okazja, aby zrobić sobie zdjęcia z gwiazdami i dostać autograf.

W tych dniach na najmłodszych czekać będą niespodzianki: lody i wata cukrowa oraz spotkania z mimami, malowanie buziek czy gry z Elmo.

Strefy zabawy w Skende Shopping

W nowo otwartych strefach zabawy i wypoczynku znajduje się plac zabaw ze strefą dzieci młodszych (m.in. huśtawki, zjeżdżalnie) oraz miejscem dla dzieci starszych (m.in. tor przeszkód, mini tyrolka). Na terenach od ulicy Kupieckiej znajduje się też park do ćwiczeń.

Niewątpliwą atrakcją tej przestrzeni jest „pumptrack”, czyli specjalny tor rowerowy, z którego mogą korzystać także rolkarze, deskorolkowcy. Obok są również elementy mini skateparku: m.in. rampy i curby.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia oraz www.skendeshopping.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.