Od kilku miesięcy ruchome schody w Ikei i Skende są nieczynne. „Brak dostępności części zamiennych na rynku”

Nieczynne ruchome schody w centrum handlowym Skende i sklepie Ikea
Nieczynne ruchome schody w centrum handlowym Skende i sklepie Ikea | fot. @12margo099 wykop.pl

Klienci odwiedzający centrum handlowe Skende Shopping i Ikea w Lublinie skarżą się na niedziałające już od kilku miesięcy ruchome schody prowadzące na parking podziemny, jak i pierwsze piętro sklepu meblowego. Postanowiliśmy sprawdzić, co jest tego powodem.

Problematyczne ruchome schody

Chodzi o ruchome schody znajdujące się na terenie centrum handlowe Skende i sklepu Ikea przy Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. W przypadku Ikei ruchome schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się działy z meblami i wyposażeniami wnętrz. Z kolei ruchome schody w Skende prowadzą na parking podziemny. W obydwu przypadkach klienci muszą korzystać z pobliskich wind, które niejednokrotnie były przepełnione.

W sprawie nieczynnych schodów ruchomych skontaktowaliśmy się z zarządcą obiektu.

„Nasz zespół aktywnie zajmuje się kwestią schodów ruchomych, a obecnie trwają zaplanowane naprawy. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i wygody naszych klientów. Oczekuje się, że prace konserwacyjne zostaną zakończone do końca tego tygodnia” – podaje INGKA Centres Polska.

Co było powodem awarii ruchomych schodów? Warto przypomnieć, że schody są wyłączone z użytku od kilku miesięcy: schody w Skende nie działają od lipca, w Ikei od września tego roku.

„Wspomniane schody nie działają od dłuższego czasu, do czego w dużej mierze przyczynił się brak dostępności części zamiennych na rynku. Naszym celem jest zakończenie prac serwisowych tak szybko, jak to możliwe, żeby zapewnić naszym klientom oraz odwiedzającym nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne zakupy” – informuje INGKA Centres Polska.

„Po zakończeniu napraw nasz zespół przeprowadzi dokładne inspekcje, aby zagwarantować prawidłowe działanie schodów ruchomych. Następnie sprzęt zostanie niezwłocznie przywrócony do użytku klientów” – dodaje zarządca.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.