Popularny producent myjek ciśnieniowych planuje w Lublinie budowę myjni samochodowej. Poznaliśmy lokalizację

Bezdotykowa myjnia samochodowa
Bezdotykowa myjnia samochodowa | fot. Adobe Stock

Popularny producent myjek ciśnieniowych stara się o wydanie pozwolenia na budowę myjni bezdotykowej i automatycznej przy galerii handlowej na terenie Lublina. Poznaliśmy szczegóły i dokładną lokalizację inwestycji.

Myjnia Karcher w Lublinie

Chodzi o spółkę Karcher, która na terenie centrum handlowego Skende i sklepu Ikea przy al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie zamierza otworzyć myjnię samochodową. Inwestor właśnie złożył wniosek o pozwolenie na budowę.

„Projekt załączony do wniosku o pozwolenie na budowę wskazuje na realizację pięciu stanowisk myjni bezdotykowej i jednego stanowiska automatycznej myjni tunelowej. W centralnej części zlokalizowano myjnię automatyczną oraz zaplecze techniczne, po obu ich stronach zlokalizowano stanowiska myjni samoobsługowych” – informuje Joanna Stryczewska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Powierzchnia zabudowy zespołu projektowanych myjni z zapleczem technicznym wynosi ponad 120 m kw., natomiast powierzchnia myjni automatycznej przekracza 66 m kw. Projekt obejmuje również wydzielenie dwóch stanowisk odkurzania samochodów osobowych.

„Postępowanie w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę jest na wstępnym etapie, decyzja w tej sprawie nie została wydana” – przekazała Stryczewska.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.