Alarm i ewakuacja w sklepie IKEA Lublin i centrum handlowym Skende. Co się stało?

Skende Shopping i IKEA Lublin
Skende Shopping i IKEA Lublin | fot. Dominik Wąsik

Ewakuacja sklepu Ikea i centrum handlowego Skende w Lublinie. W piątek około godz. 9 obiekt musieli opuścić pracownicy i klienci. Jednak już wiadomo, że to fałszywy alarm – a dokładniej rzecz biorąc – ćwiczenia.

Ewakuacja w Ikei

W piątek (3.11) o godzinie 9:00 rozległ się komunikat o ewakuacji sklepu Ikea i centrum handlowego Skende Shopping w Lublinie. Pracownicy sklepów, jak również klienci zostali ewakuowani z obiektu. Informację o niepokojącej sytuacji w sklepie przy al. Spółdzielczości Pracy przekazał nam czytelnik.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, do strażaków nie trafiło żadne zgłoszenie. Od zarządcy obiektu dowiedzieliśmy się, że incydent nie stanowił jakiegokolwiek zagrożenia dla klientów i pracowników. Były to rutynowe ćwiczenia.

Po kilkunastu minutach klienci oraz pracownicy zostali ponownie zaproszeni do obiektu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.