Mieszkańcy Lublina będą mieli możliwość wymiany zużytych elektrośmieci na sadzonki roślin [SZCZEGÓŁY AKCJI]

Akcja wymiany elektroodpadów na rośliny w Skende
Akcja wymiany elektroodpadów na rośliny w Skende | fot. materiały organizatora

Już w sobotę, 20 kwietnia mieszkańcy Lublina będą mieli możliwość wymiany zużytych elektrośmieci na sadzonki roślin. Akcja odbędzie się na parkingu przy centrum handlowym Skende i sklepie IKEA. Poznaliśmy szczegóły organizowanej akcji.

Wymień elektroodpady na rośliny

Z okazji nadchodzącego Dnia Ziemi centrum handlowe Skende wraz z Polską Korporacją Recyklingu organizują niecodzienną akcję, podczas której będą zbierane elektrośmieci i wymieniane na piękne sadzonki.

Akcja „Wymieniamy elektroodpady na rośliny” odbędzie się w sobotę 20 kwietnia w godz. 10:00-18:00 na zielonym parkingu D3 (od strony ul. Kupieckiej), niedaleko paczkomatu.

Jak informują organizatorzy, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, będzie segregowany w poniższy sposób:

  • MAŁY (suszarka, żelazko, mikser) – 1 roślina
  • ŚREDNI (mikrofalówka, telewizor) – 2 rośliny
  • DUŻY (lodówka, pralka, zmywarka) – 3 rośliny

W miejscu zbiórki osobom, które przyniosą elektroodpady, będą wydawane tylko kupony. Z otrzymanymi kuponami będą musiały się udać do pasażu przed sklepem Biedronka, gdzie będą czekać hostessy, które wydadzą kwiaty.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.