Już w czwartek otwarcie nowego sklepu w Skende Shopping

sklep dealz
Sklep Dealz | materiały nadesłane

30.09.2021 w czwartek o godzinie 10:00 w centrum handlowym Skende Shopping przy Al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie otwarty zostanie nowy sklep. Będzie to sklep z sieci Dealz!

Dealz w Skende Shopping

Dla pierwszych 100 osób przygotowano vouchery na zakupy!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Szeroki asortyment zapewni Ci wyjątkowy wybór produktów: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych i wiele więcej!

Jesteśmy dumni, że sieć Dealz zagościła na polskim rynku, a każdy może u nas znaleźć tysiące artykułów dla całej rodziny w wyjątkowo niskich cenach.

Przypominamy, że w sklepie Dealz obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Przygotowano także punkt do dezynfekcji rąk. Klienci proszeni są o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 m od kolejnej osoby.

Aktualizacja: Otwarcie sklepu Dealz w Skende Shopping. To 103 sklep brytyjskiej marki w Polsce [FOTORELACJA]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.