W tym autobusie nie musisz kasować biletu. Jeździ po Lublinie, a na jego pokład może wsiąść każdy. Oto jego trasa

Czerwony piętrowy autobus 7Days jeździ po Lublinie
Czerwony piętrowy autobus 7Days jeździ po Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od kilku dni po ulicach Lublina jeździ charakterystyczny czerwony piętrowy autobus 7Days. Na jego pokład może wsiąść każdy, nie trzeba mieć biletu. Jest to niecodzienna atrakcja, z której mieszkańcy i wszyscy chętni będą mogli skorzystać jeszcze przez nieco trzy tygodnie.

Autobus 7Days w Lublinie

Czerwony piętrowy autobus wyjechał na ulice Lublina w piątek, 3 maja. Kursuje on na specjalnej linii nr 7Days. Angielski autobus kursuje od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. W niektóre dni autobus zrobi sobie dłuższą przerwę w trakcie kursowania, by zamienić się w strefę 7Days. O tym pisaliśmy tu:

Trasa autobusu 7Days prowadzi przez lubelskie uczelnie. TRASA: Dworzec Lublin, Targi Lublin 02, MPWiK 02, Politechnika 01, Zana Leclerc 04, Park Akademicki 04, KUL 02, Ogród Saski 03, Tarasy Zamkowe 01, Rondo Lubelskiego Lipca 03, Targi Lublin 03 i Dworcowa 2.

Trasa piętrowego autobusu 7Days w Lublinie
Trasa piętrowego autobusu 7Days w Lublinie | materialy prasowe

Na każdym z tych przystanków chętni mogą wsiąść na pokład, a podróż autobusem 7Days jest bezpłatna, co oznacza, że podróżni nie muszą mieć biletu i mogą wysiąść na dowolnym przystanku. W autobusie czeka ekipa 7Days, która rozdaje pasażerom rogaliki z kremem czekoladowym.

Autobus 7Days będzie kursował po Lublinie do piątku, 31 maja.

ZDJĘCIA

Piętrowy autobus 7Days w Lublinie
Piętrowy autobus 7Days w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Piętrowy autobus 7Days w Lublinie
Piętrowy autobus 7Days w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Piętrowy autobus 7Days w Lublinie
Piętrowy autobus 7Days w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.