Cugowski i Feym nagrali piosenkę dla kibiców Speed Car Motor Lublin

Kard z filmu

Po siedmiu latach od powstania piosenki „Żółty, biały i niebieski świat” przez zespół Major Core (aktualnie Feyn) został nagrany do niej teledysk. Na wokalu Krzysztof Cugowski.

Pierwotny utwór „żółty, biały i niebieski świat” został skomponowany i nagrany amatorsko w garażu w 2011 roku przez zespół Major Core, który później zmienił nazwę na FEYM. Pierwotna piosenka powstała z czystej miłości do żużla, a zespół liczył na to, że refren wzbogaci repertuar lubelskich fanów.

Tak się jednak nie stało, ale okazało się, utwór spodobał się ludziom. Jeden z kibiców wrzucił go wówczas na Youtube i do dziś ma on już ponad 30 tysięcy wyświetleń i pozytywne opinie.

Po 6 latach zespół FEYM postanowił nagrać ten kawałek profesjonalnie. Utwór został nagrany w studio Braci Cugowskich oraz przy współpracy realizatora dźwięku zespołu Coma Tomasza Zeda Zalewskiego.

Do udziału w tym projekcie zaproszono postacie z lubelskiej sceny muzycznej. Na wokalu Krzysztof Cugowski i Jozef z grupy Zarys Zdarzeń. W teledysku wystąpili kibice z fanklubu Motoru Lublin, czyli Speedway Euphoria oraz kabaret Ani Mru Mru w osobach Marcina Wójcika i Waldemara Wilkołka.

Zdjęcia były kręcone podczas pierwszego meczu sezonu 2018 Nice 1 Ligi żużlowej z Orłem Łódź oraz podczas jednego z treningów.

Jest to piosenka napisana dla lubelskich kibiców żużla.

FEYM ft. Krzysztof Cugowski, Jozef Zarys Zdarzeń, Speedway Euphoria – żółty, biały i niebieski światKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.