Motor Lublin już bez Speed Car. Wygasła umowa klubu ze sponsorem tytularnym

speed car motor lublin car gwarant start gniezno żużel
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Speed Car przestał być sponsorem tytularnym występujących w PGE Ekstraklasie żużlowców Motoru Lublin. Umowa sieci stacji kontroli pojazdów z klubem dobiegła końca.

Ogólnopolska Sieć Stacji Kontroli Pojazdów Speed Car została sponsorem tytularnym klubu żużlowego Motor Lublin w marcu 2017 roku. Na miesiąc przed startem żużlowych rozgrywek PGE Ekstraligi Motor Lublin stracił sponsora tytularnego zespołu, ponieważ umowa dobiegła końca i na chwilę obecną nie jest planowane jej przedłużenie.

„Umowę ze Speed Car mieliśmy na trzy lata i od początku ta firma miała plan na taki okres. Nasze relacje są jednak koleżeńskie. Na razie startujemy jednak jako Motor Lublin, ale nie jest powiedziane, że to nie zmieni się w ciągu miesiąca czy kilku miesięcy. Nie chcę mówić, czy Speed Car będzie nas dalej wspierała. Kibice niedługo sami będą mieli okazję się przekonać” – mówił na antenie Radio Freee Jakub Kępa, prezes klubu.

Jakub Kępa zdradził, że nazwa Speed Car Motor Lublin jest jeszcze używana w różnego rodzaju przekazach, ponieważ zarząd klubu ma koleżeńskie relacje z właścicielem firmy, jednak na dzień dzisiejszy klub rozpocznie sezon w PGE Ekstralidze 12 czerwca (Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin) bez sponsora tytularnego.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Mecze PGE Ekstraligi bez udziału kibiców. Co z karnetami Speed Car Motoru Lublin?

Wizyta prezydenta na stadionie żużlowym

Dziś prezydent Lublina Krzysztof Żuk wraz z szefami drużyny żużlowej Motoru Lublin złożył wizytę na stadionie żużlowym przy al. Zygmuntowskich.

„Rozmawialiśmy o zmianach na stadionie i nowym sezonie, który z powodu zagrożenia koronawirusem będzie specyficzny. Jednak nasz klub jest przygotowany na rywalizację najlepiej jak to możliwe. Udogodniliśmy stadion dla kibiców. Powstały nowe wejścia, przesunięte zostały ogrodzenia od alei Zygmuntowskich, które również się zmieniły tuż przy stadionie, bo chodniki otrzymały nową nawierzchnię. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku lubelscy kibice czarnego sportu skorzystają z tych zmian i zobaczą mecze naszej drużyny na stadionie przy al. Zygmuntowskich” – pisze prezydent Lublina.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.