Karnety na mecze Speed Car Motor Lublin w sezonie 2020. Znamy ceny. Sprawdź, kiedy i gdzie

Karnety na mecze Speed Car Motor Lublin w sezonie 2020. Znamy ceny. Sprawdź, kiedy i gdzie
Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno 40:50 | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Mamy dobrą wiadomość dla fanów czarnego sportu w Lublinie. Już w przyszłym tygodniu ruszy sprzedaż karnetów na domowe mecze żużlowców Motoru Lublin w PGE Ekstralidze w sezonie 2020.

Kibice Speed Car Motoru Lublin, aby obejrzeć siedem domowych spotkań swojej drużyny w sezonie 2020 PGE Ekstraligi zapłacą więcej niż w ubiegłym sezonie. I tak karnet normalny będzie kosztować 320 zł, karnet ulgowy 250 zł, bądź karnet dziecięcy 70 zł. Ponadto w sprzedaży będzie karnet na trybunę główną w cenie 690 zł. Do tej pory ceny kształtowały się na poziomie 250, 180, 50 i 490 zł.

Karnety na mecze domowe Speed Car Motor Lublin

Za wyłączną sprzedaż karnetów na mecze domowe Speed Car Motor Lublin na sezon 2020 będzie odpowiadać firma Eventim, która również zajmie się wysyłką karnetów. Aby zakupić karnet wystarczy wejść na www.eventim.pl. Sprzedaż rusza w środę 20 listopada o godzinie 20:20.

WAŻNE! Klub przypomina, że jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 10 karnetów. Mogą być to karnety kategorii: normalne, ulgowe i dziecięce, ale ich łączna suma nie może przekroczyć 10 sztuk.

Karnety na sezon 2020 PGE Ekstraliga Speed Car Motor Lublin | materiały organizatora

Numerowane miejsca na stadionie

Kolejną zmianą mają być numerowane miejsca na całym stadionie. Takie rozwiązanie ma zwiększyć komfort oglądania meczów PGE Ekstraligi. Była to też odpowiedź na problematyczne zajmowanie miejsc „dla znajomych”.

Kibice w trakcie zakupu karnetu/biletu na stronie eventim.pl zobaczą plan stadionu z ponumerowanymi miejscami. Taki sam plan wkrótce znajdzie się na stronie klubu, aby kibice mogli się z nim zapoznać przed startem sprzedaży karnetów na sezon 2020.

O wszystkich pozostałych sprawach związanych ze sprzedażą, np. komu przysługuje jaki rodzaj karnetu – będzie można przeczytać w regulaminie sprzedaży karnetów. Ten będzie dostępny od 19 listopada na stronie internetowej klubu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.