Rusza Jarmark Jagielloński – czego nie można pominąć 17-19 sierpnia?

Jarmark Jagielloński w Lublinie | fot. Marcin Butryn

Wokół kury

Jarmark Jagielloński w Lublinie nie byłby zaliczony bez spotkania z miedzianą kurą, symbolem festiwalu. Uczestnicy Jarmarku będą odnajdą ją na Placu po Farze.

Do wspólnej zabawy zaprosi nas między innymi kapela Timingeriu. To rodzinny zespół, który gra i śpiewa żywiołową, prowokującą do tańca interpretację muzyki cygańskiej, bałkańskiej i żydowskiej, tworząc nieskrępowaną atmosferę spotkania i zabawy.

Wokół kury zobaczymy też występy Teatru Makata. To niezależna grupa profesjonalnych aktorów, której spektakle są na pograniczu teatru, happeningu i sztuki wizualnej. Teatr w większość swoich spektakli łączy z żywym tłem muzycznym. Co zaprezentuje na Jarmarku Jagiellońskim? Niespodzianka!

17-19 sierpnia | występy między 10:00-18:00 | Plac po Farze

WsteczKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.