Rusza Jarmark Jagielloński – czego nie można pominąć 17-19 sierpnia?

Jarmark Jagielloński w Lublinie | fot. Marcin Butryn

Jarmarkowe Podwórko

Niezwykłe Jarmarkowe Podwórko zaprosi całe rodziny do międzypokoleniowej podróży po tradycyjnych grach i zabawach. Spędzimy tam wspólnie czas z dala od technologii. To także okazja do zacieśnienia więzi między uczestnikami zabawy. A wszystko dzięki tradycyjnym grom – niegdyś znanym, dziś już zapomnianym.

Rodzice staną się przewodnikami i pokażą dzieciom, jak kiedyś się bawili. A może kiedy zobaczą znajome gry, na nowo poczują się jak kilkulatkowie i dadzą się porwać dobrej zabawie?

Na Jarmarkowym Podwórku pojawi się również wykonana w sposób tradycyjny karuzela oraz edukacyjne memo nawiązujące do wybranych zagadnień z kultury ludowej. Powracając do archaicznych, a jednocześnie najprostszych form wspólnie spędzonego czasu, zwrócimy się ku temu, co czasami zapomniane: żywemu spotkaniu z drugim człowiekiem.

17-19 sierpnia | 11.00-19.00 | Błonia pod Zamkiem

Wstecz | DalejKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.