Rusza Jarmark Jagielloński – czego nie można pominąć 17-19 sierpnia?

Jarmark Jagielloński w Lublinie | fot. Marcin Butryn

Program Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie (17-19 sierpnia 2018) jak zawsze pełen jest niespodzianek i prawdziwych perełek. Sprawdź listę 5 najciekawszych wydarzeń, których nie można pominąć!

Stare Miasto w Lublinie w dniach 17-19 sierpnia 2018 po raz dwunasty wypełni tradycyjna muzyka, śpiew i taniec. Tradycyjne dźwięki będą przez cały Jarmark zapewniać Orkiestra Jarmarku Jagiellońskiego oraz liczne kapele, które swoje umiejętności zaprezentują również podczas uwielbianych przez wszystkich nocnych potańcówek.

Czytaj także:  Jarmark Jagielloński 2018 w Lublinie. Koronki motywem przewodnim [PROGRAM]

Sprawdź najciekawsze wydarzenia podczas Jarmarku Jagiellońskiego! Poszczególne wydarzenia znajdziesz na kolejnych stronach.

DalejKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.