Zwłoki młodych ludzi w Biskupicach. Zagadka śmierci wciąż nierozwiązana

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock
PARTNER SERWISU

W środę odbyła się sekcja zwłok 17-letniej Nikolii i 22-letniego Damiana, których ciała w ubiegłym tygodniu zostały znalezione w domu w Biskupicach. Będą potrzebne kolejne badania.

Przeprowadzona sekcja zwłok nie wskazała przyczyny śmierci dwójki młodych ludzi, których ciała zostały znalezione w domu w miejscowości Biskupice Lubelskie niedaleko Świdnika.

– Nie mamy jeszcze wyników sekcji, które pozwoliłby powiedzieć co było przyczyną śmierci młodych ludzi. Potrzebne będą dalsze badania, których wyniki będą znane za około dwa tygodnie – mówi Marcin Nosowski, szef Prokuratury Rejonowej w Świdniku.

Wiadomo, że na ciałach nastolatki i jej kolegi nie było żadnych widocznych obrażeń. – Pod uwagę bierzemy wszystkie możliwe scenarusze m.in. przedawkowanie dopalaczy lub alkoholu – wyjaśnia Nosowski.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę (5 sierpnia) w jednym z domów na terenie Biskupic Lubelskich. Bliscy 17-letniej Nikolii nie mogli się skontaktować z dziewczyną od 2 sierpnia. Jej wujek postanowił pojechać do jej domu i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Gdy wszedł do domu, w jednym z pomieszczeń znalazła leżące zwłoki jej 17-letniej siostrzenicy i jej 22-letniego kolegi. Na miejscu pracowali śledczy pod nadzorem prokuratura. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Nikoletta i Damian zmarli kilka dni wcześniej. Ich ciała zdążyły się już częściowo rozłożyć.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.