Jeździli po osiedlu bez celu, zwrócili uwagę patrolujących okolice wywiadowców. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Marihuana i dopalacze w zatrzymanym przez policjantów samochodzie
Marihuana i dopalacze w zatrzymanym przez policjantów samochodzie | fot. KMP Lublin

Kontrola drogowa w Lublinie zakończyła się zatrzymaniem dwóch osób i przejęciem blisko 450 gramów marihuany i dopalaczy.

Policjanci mieli nosa

Do zatrzymania doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Lublinie. Wywiadowcy z komendy miejskiej patrolowali ul. Zana. W pewnym momencie zwrócili uwagę na podejrzany samochód na tablicach rejestracyjnych z innego miasta, który kręcił się bez celu po osiedlu. W związku z tym postanowili skontrolować jadące nim osoby.

„W trakcie czynności podróżni zachowywali się nerwowo. Dlatego policjanci dokładnie sprawdzili auto. Jak się okazało, 33-latek i 32-latka przewozili marihuanę i dopalacze. Zostali zatrzymani. Kolejne narkotyki funkcjonariusze odnaleźli w trakcie przeszukania domu 33-latka” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Lubelscy wywiadowcy zabezpieczyli łącznie blisko 450 gramów marihuany i dopalaczy. Mieszkańcy Lublina usłyszeli zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia. Mężczyzna na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.