Zatrzymane prawo jazdy, mandat karny i punkty karne dla 19-latka w BMW

kontrola prędkości
fot. Policja

Minął patrol policji i gwałtownie przyśpieszył. Wpadł w ręce policjantów w miejscowości Ludwin.

Koniec rumakowania

W poniedziałek policjanci z łęczyńskiej drogówki kontrolowali uczestników ruchu drogowego na terenie powiatu. Przed godziną 16.00 w miejscowości Ludwin zatrzymali do kontroli drogowej pojazd BMW.

urządzenie pomiarowe
fot. KPP Łęczna

Mężczyzna po tym, jak minął patrol kontrolujący prędkość, gwałtownie przyśpieszył. Zarejestrowana prędkość, z jaką poruszało się auto w terenie zabudowanym, wynosiła 120 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Za kierownicą pojazdu siedział 19-letni mieszkaniec Świdnika.

Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami. Ponadto został ukarany mandatem karnym i punktami karnymi.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.