Pijany napastnik groził nożem za „stare czasy”

mężczyzna, nóż
fot. KPP Świdnik

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 59-latkowi ze Świdnika, który ruszył z nożem w ręku w kierunku swojego znajomego i zagroził mu pozbawieniem życia. Do zdarzenia doszło w Centrum Integracji Społecznej w Świdniku.

Za „stare czasy”

Policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie, że w Centrum Integracji Społecznej w Świdniku mężczyzna grozi nożem innemu mężczyźnie. Natychmiast na miejsce został skierowany patrol, który zatrzymał 59-letniego napastnika.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna wszedł do budynku i na widok przebywającego tam dawnego znajomego wyjął z kieszeni nóż i ruszył w jego kierunku, wykrzykując przy tym, że go zabije. Jak przekazał mundurowym, zdenerwował się na jego widok z uwagi na „stare czasy”. Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy.

Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnie usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Sąd w stosunku do 59-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.