Z okazji 29. rocznicy wolnych wyborów w Polsce wystawią spektakl „Ku wolności”

fot. nadesłane
PARTNER SERWISU

Dziś przypada Dzień Wolności i Praw Obywatelskich. To święto ma upamiętniać rocznicę pierwszych po II wojnie światowej wolnych wyborów parlamentarnych, które odbyły się 4 czerwca 1989 roku w Polsce.

Z tej okazji młodzieżowa grupa teatralna stworzyła spektakl teatru cieni o wymowie patriotycznej pt. ,,Ku wolności”, który odbędzie się dnia 4 czerwca 2018 roku o godzinie 21:30 na Placu po Farze na Starym Mieście w Lublinie.

– Jesteśmy grupą teatralną, która poprzez inicjatywy kulturotwórcze stworzyła spektakl, dzięki dotacji MEN. Program rodziny polonijnej. Realizujemy spektakl z Polonią angielską pochodzącą z Londynu – mówią członkowie grupy teatralnej.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.