Uszkodził granitowy słupek na pl. Litewskim. Straż miejska ukarała kierowcę

Uszkodzony granitowy słupek na Placu Litewskim | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Kierowca samochodu dostawczego pogubił się i wjechał na Plac Litewski. Podczas cofania uszkodził jeden z elementów znajdujących się na plac – granitowy słupek.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 13.20 na Placu Litewskim w rejonie Hotelu Europa. Kierowca samochodu dostawczego marki Renault Master uderzył w granitowy słupek, który się przewrócił. Na miejscu interweniowała Straż Miejska.

– Kierujący został przez nas ukarany mandatem w wysokości 200 złotych. Na konto kierowcy trafiło również pięć punktów karnych. Jednocześnie na miejsce wezwaliśmypatrol policji, ponieważ doszło do uszkodzenia mienia – mówi Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej Miasta Lublin.

– Z naszych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu dostawczego wjeżdżając na Plac Litewski uszkodził słupek betonowy. Z racji tego, że zdarzenie było poza drogą publiczną, to na kierowcę nie został nałożony mandat. Został pouczony przez funkcjonariuszy – wyjaśnia Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

To już kolejne zdarzenie na Placu Litewskim, w którym pojazd poruszający się uszkadza jego jakąś część. Ostatnim takim zdarzeniem było uszkodzenie fontann linearnych przez samochód z podnośnikiem. Czytaj więcej: Samochód uszkodził fontannę na Placu Litewskim

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.