Od maja wracają pokazy multimedialne na fontannie na pl. Litewskim. Zobacz harmonogram

Pokaz multimedialny na Placu Litewskim w Lublinie
Pokaz multimedialny na Placu Litewskim w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Po przerwie zimowej wracają pokazy multimedialne na fontannie na Placu Litewskim w Lublinie. Widowiska artystyczne będzie można od maja oglądać w weekendy. Pierwsze pokazy zaplanowano w majówkę. Zobacz harmonogram pokazów na cały maj.

Lublin. Pierwsze pokazy multimedialne po zimowej przerwie

Pokazy multimedialne na Placu Litewskim to stały punkt programu wiosennych i letnich weekendowych wieczorów. Od kilku lat niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i osób odwiedzających Lublin.

W repertuarze na maj znajduje się 26 pokazów, które będą odbywać się w weekendy od godz. 21:00. Pierwsze z nich zaplanowano w majówkę 1-4 maja. Miasto posiada łącznie 10 pokazów, które nawiązują do wydarzeń historycznych, legend, czy znanych miejsc w Lublinie.

Sprawdź dokładny harmonogram pokazów multimedialnych w maju: Pokazy multimedialne w Lublinie – MAJ 2024. Harmonogram pokazów na Placu Litewskim

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.