spottedlublin.pl w zupełniej nowej odsłonie. Zmieniamy się dla Was

PARTNER SERWISU

Drodzy Czytelnicy! Nadszedł czas, żeby podzielić się z Wami informacją, którą trzymaliśmy w tajemnicy od jakiegoś czasu.

Od dzisiaj możecie korzystać z nowej wersji portalu spottedlublin.pl. Liczymy, że odświeżona szata graficzna przypadnie Wam do gustu i jeszcze chętniej będziecie odwiedzać nasz portal, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych, gdzie teraz będzie to łatwiejsze i bardziej przyjazne.

Prace związane z wdrażaniem kolejnych funkcji będziemy realizować etapami, więc mogą występować utrudnienia z dostępem do naszego portalu. W związku z tym oczekujemy na Wasze uwagi, również te krytyczne, a także propozycje i pomysły na to, jakie nowe funkcje mogłyby wzbogacić portal spottedlublin.pl. Piszcie do nas na adres redakcja@spottedlublin.pl lub w komentarzu pod tym artykułem.

Ps. Przepraszamy za rozsypaną stronę. Pracujemy nad tym 😉

Pozdrawiamy,

Redakcja Spotted Lublin

Cat-programmer

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.