,,Mistrzowie” parkowania. Sierpniowe zestawienie

Mistrzowie parkowania w Lublinie
PARTNER SERWISU

1. Zaletą aut typu SUV jest ich podwyższone zawieszenie i większe, w porównaniu do „zwykłych” osobówek, koła. Takie połączenie umożliwia wjechanie w nieco bardziej wymagający teren i nie mówię tu o zdobywaniu szczytów gór, czy rajdach przełajowych. Mowa tu oczywiście o wjechaniu na krawężnik, by stanąć w błogim cieniu… dokładnie tak jak zrobił nasz „Janusz parkowania”!

 

To już koniec sierpniowej listy, gdzie prym wiodą mistrzowie parkowania. Dziękujemy za nadesłane zdjęcia i jak zawsze, czekamy na więcej. Wasze zdobycze prosimy wysyłać na adres: moto@spottedlublin.pl, aby mieć pewność że będą wzięte pod uwagę przy tworzeniu kolejnego zestawienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.