,,Mistrzowie” parkowania. Sierpniowe zestawienie

Mistrzowie parkowania w Lublinie

Mistrzowie parkowania znowu wjeżdżają na naszą stronę. Dzięki Waszemu zaangażowaniu dostaliśmy mnóstwo zdjęć na naszą pocztę: [email protected] Wybraliśmy najlepsze propozycje i umieściliśmy je poniżej. Życzymy dobrej zabawy!

 

10. Na miejscu dziesiątym mamy kawał niemieckiej technologii. Porsche 911, czyli tzw. „Garbus dla zamożnych”. Aby opanować taką maszynę i wycisnąć z niej ile fabryka dała, trzeba nie lada umiejętności. Parkowanie jednak, to już zupełnie inna sprawa, co widać na poniższym zdjęciu. Jak to się mówi: na nic koni kupa, jak kierowca… ekhem.

 

9. Następne zdjęcie to już czarujący „Peżo”, upolowany na jednym z podziemnych parkingów. Można by dodać, że ktoś zaparkował źle, że zaparkował na strefie przeznaczonej do jazdy, itp. itd. ale po co? Przecież to są Mistrzowie parkowania, wszelkie tłumaczenia są po prostu zbędne.

 

8. Tym razem mamy do czynienia aż z dwoma źle zaparkowanymi „wózkami”. Co te promocje robią z ludźmi…Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.