Lubelski Bieg Dookoła Zalewu. Pobiegną, by pomóc podopiecznym lubelskich domów dziecka

Dzielnica Wrotków i Zalew Zemborzycki | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin
PARTNER SERWISU

W niedzielę, 15 kwietnia nad Zalewem Zemborzyckim zostanie zorganizowany pierwszy charytatywny bieg, którego środki zostaną przeznaczone na wyjazdy podopiecznych z domów dziecka do parków rozrywki.

Fundacja Zmieniamy Życia w niedzielę, 15 kwietnia organizuje Lubelski Bieg Dookoła Zalewu Zemborzyckiego. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk. W biegu mogą wziąć udział zawodowi biegacze, pasjonaci oraz wszyscy, którzy chcieliby się sprawdzić. Warunkiem uczestnictwa w biegu już ukończenie 18. roku życia, bądź pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc domom dziecka w Lublinie, zorganizowanie czasu wolnego, oraz wyjazdy wakacyjne dla dzieci z ubogich domów do parków rozrywki Energylandia i Tatralandia, bądź też do kopalni soli w Wieliczce.

Bieg organizowany jest na trzech dystansach: ok. 12 km (dookoła Zalewu Zemborzyckiego), 5 km i 600 metrach (dla najmłodszych). Miejscem startu biegów jest tama. W planach są także dodatkowe wydarzenia towarzyszące m.in. pokaz sztuk walki Krav Magi czy nauka podstaw samoobrony.

Wpisowe*: 25 zł / osoby dorosłe; 15 zł / dzieci do lat 14  – w cenie: napoje, poczęstunek. Każdy z uczestników biegu otrzyma dyplom pamiątkowy. Dla najlepszych zawodników przewidziano nagrody od sponsorów biegu.

Lubelski Bieg Dookoła Zalewu Zemborzyckiego
REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.